Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Villa Marilor

  Hotel Villa Marilor

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Kościuszki 18
  Zakopane

  Centrum

  Mapa

  Cena od :

      330 PLN

  Mapa Hotel Villa Marilor

  zamknij

Zdjęcia

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Pięciogwiazdkowy hotel "Villa Marilor" mieści się w pałacyku wpisanym do Rejestru Zabytków. Ten eklektyczny budynek wzniesiony w 1912 roku dla rodziny Szczeniowskich, aż do II Wojny Światowej pełnił funkcje eleganckiego pensjonatu. Swoją oryginalną nazwę zawdzięcza jednej z właścicielek – Marii Eleonorze małżonce Ignacego Szczeniowskiego, kuzynce chrześniaczki księżnej Lubomirskiej z Galicji. Hotel "Villa Marilor" łączy w sobie wystrój wnętrz przypominający atmosferę początku minionego wieku z nowoczesnym wyposażeniem. Pałac oddalony jest od drogi i znajduje się w starym bukowym parku.

Zakwaterowanie :

Wystrój pokoi nawiązuje do eklektycznego charakteru obiektu. Pokoje utrzymane są w dwóch tonacjach kolorystycznych: złoto-niebieskiej i złoto-bordowej. Każdy z nich jest niepowtarzalny i gwarantuje komfortowy wypoczynek. Do dyspozycji Gości: 31 pokoi 2-osobowych, 1 apartament, 3 pokoje 1-osobowe. Każda jednostka mieszkalna ma w swoim wyposażeniu TV, TV SAT, telefon, gniazdko internetowe, mini barek oraz sejf. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z podgrzewaną podłogą i suszarką.

Wyposażenie :

Na terenie hotelu znajduje się Marilor SPA, basen z hydromasażem, dwie sauny, grota solna i odkryty kort tenisowy. Szczególnie polecamy Marilor SPA i zabiegi na łóżku La Culla. Urządzenie jest jednym z dwóch tego typu w Polsce a w terapii wykorzystuje synergię kilku czynników: aromaterapeutyczej pary, chromoterapii (oddziaływanie kolorem), specjalnej techniki masażu oraz doskonałej jakości preparatów i kosmetyków linii OLOS - naturalnej linii DIBI. W każdym z pokoi można bezpłatnie korzystać z internetu za pośrednictwem sieci LAN. Bezprzewodowy dostęp do internetu jest możliwy z terenu naszego ogródka i kawiarni. Dla Gości hotelowych udostępniamy także miejsca parkingowe.

Wyżywienie :

Polecamy restaurację z urozmaiconym menu kuchni europejskiej jak również przytulną kawiarnię z drink-barem w przyziemiu obiektu. W części ogrodowej hotelu znajduje się altanka z grillem przewidziana na imprezy w plenerze. Przestronny ogród zapewnia spokój i wyciszenie miejskiego zgiełku.

Konferencje :

Hotel posiada 2 sale konferencyjne z wyposażeniem (stałe łącze, projektor multimedialny), jedna na maks. 60 osób, druga na maks. 40 osób, w której można organizować sympozja, narady i spotkania biznesowe.

Zakopane