Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Willa Taterka

  Willa Taterka

  3 gwiazdki

  (Willa)

  ul. Pitoniówka 21
  Zakopane

  Kościelisko

  Mapa

  Cena od :

      80 PLN

  Mapa Willa Taterka

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Kościelisko to miejscowość położona na zboczach Pogórza Gubałowskiego z pięknym widokiem na Tatry.To właśnie na tym terenie znajdują się dwie największe doliny Tatrzańskie – Chochołowska i Kościeliska.Kościelisko jest miejscowością turystyczno – wypoczynkową. Nazywana jest „Sercem Podhala”.W niedalekim sąsiedztwie znajdują się:Wyciąg narciarski na Polanie Szymoszkowej wraz z kąpieliskiem letnim, a także kolej linowa na Buforowy Wierch i na Gubałówkę.

Zakwaterowanie :

Oferujemy państwu pokoje 2 –osobowe z łazienkami.W pokojach znajdują się: telewizor, lodówka, zlewozmywak, czajnik, ręczniki, możliwość dostawki.Apartamenty składają się z pokoju dziennego, sypialni, łazienki, toaletki, wypoczynku.W środku znajdują się: czajnik, ręczniki.

Wyposażenie :

Atutem naszej willi „Taterka” są piękne widoki oraz szybki dojazd:- do Doliny Kościeliskiej i Chochołowskiej (samochodem ok. 5 min.)- do wyciągu narciarskiego Polana Szymoszkowa (samochodem 4min.)- do centrum Zakopanego 8 min. samochodem (4km)Na terenie obiektu znajduje się bezpieczny parking do dyspozycji gości.

Zakopane